Jak vybrat tavnou pistoli

Jak vybrat tavnou pistoli

Tavnou pistoli na kartuše s lepidlem nebo lepicí tyčinky? Pistole na kartuše nejsou tak časté jako ty, které při své práci využívají lepidlové tyčinky. Nelze jednoznačně říci, že by jeden typ byl horší než ten druhý. Jsou mezi nimi jisté rozdíly například v době náhřevu…

Číst dále

Jak vybrat regál

Jak vybrat regál

První a nejzásadnější otázka zní: kam a k čemu regál pořizujeme. Teprve poté, co si ujasníme místo, kde bude regál umístěn, můžeme začít vybírat konkrétní regály dle zadaných parametrů.

Číst dále

Jak vybrat úhlovou brusku

Jak vybrat úhlovou brusku

Úhlová bruska, také často označovaná jako flexa, flexka nebo rozbrušovačka, je univerzální zařízení, se kterým můžeme řezat nebo brousit kovy, od tenkých plechů a po silné kovové nosníky, cihly, obklady a dlažby, dřevo i beton.

Číst dále

Jak vybrat kancelářskou židli

Jak vybrat kancelářskou židli

Mnozí z nás stráví podstatnou část dne sezením v kancelářské židli, ať už v zaměstnání nebo doma. Ne každý však sedí správně a na správné židli.

Chcete-li si pořídit novou kancelářskou židli, zjistit, jaká je pro vás ta pravá nebo se jen seznámit s možnostmi, ze kterých si dnes můžete vybírat, tento malý rádce je tady právě pro vás. Jaké jsou tedy aspekty, které je třeba zvážit?

Číst dále