Naše privátní značka Manutan

Služeb Manutanu využívá více než 80 000 zákazníků v 19 evropských zemích. Díky této síle máme ve své nabídce 1 050 vysoce kvalitních produktů za lepší cenu, než je u ostatních značek na trhu. Za těmito produkty si stojíme, a proto je název značky totožný s naší firmou – Manutan.

Produkty značky Manutan jsou testovány naším oddělením kvality a nabízíme na ně 10 let záruku. Značka Manutan je vždy výtečnou volbou, se kterou budete spokojeni.

Ať potřebujete vybavit svou kancelář, sklad nebo dílnu menších i větších velikostí, jsme připraveni vám pomoci. S rozmanitou nabídkou produktů značky Manutan to vše zvládnete. Vybavení v moderním designu, ve vysoké kvalitě a za konkurenceschopné ceny.

1050 produktů značky Manutan

Pečlivě vybrané produkty pro široké použití, které vám zjednoduší život. Pokud váháte co vybrat, u těchto produktů nemůžete udělat chybu.

Kvalita především a 10 let záruka

Kvalitě produktů značky Manutan věnujeme mimořádnou pozornost. Jsme si tak jisti našimi produkty, že na ně poskytujeme 10 let záruku.

Konkurenceschopná cena

Cena a kvalita nejde vždy stejným směrem. My věříme, že je to možné. Cena produktů značky Manutan je vysoce konkurenceschopná.