Naše privátní značka Manutan

Služeb Manutanu využívá více než 80 000 zákazníků v 19 evropských zemích. Díky této síle máme ve své nabídce 1 050 vysoce kvalitních produktů za lepší cenu, než je u ostatních značek na trhu. Za těmito produkty si stojíme, a proto je název značky totožný s naší firmou – Manutan.

Produkty značky Manutan jsou testovány naším oddělením kvality a nabízíme na ně 10 let záruku. Značka Manutan je vždy výtečnou volbou, se kterou budete spokojeni.

Ať potřebujete vybavit svou kancelář, sklad nebo dílnu menších i větších velikostí, jsme připraveni vám pomoci. S rozmanitou nabídkou produktů značky Manutan to vše zvládnete. Vybavení v moderním designu, ve vysoké kvalitě a za konkurenceschopné ceny.

1050 produktů značky Manutan

Pečlivě vybrané produkty pro široké použití, které vám zjednoduší život. Pokud váháte co vybrat, u těchto produktů nemůžete udělat chybu.

Kvalita především a 10 let záruka

Kvalitě produktů značky Manutan věnujeme mimořádnou pozornost. Jsme si tak jisti našimi produkty, že na ně poskytujeme 10 let záruku.

Konkurenceschopná cena

Cena a kvalita nejde vždy stejným směrem. My věříme, že je to možné. Cena produktů značky Manutan je vysoce konkurenceschopná.

Objednejte si katalog zdarma
Bring your rogue buying under control

Katalog Manutanu Vám dodáme do 3 pracovních dnů zdarma. Objednat si ho můžete telefonicky na 800 24 24 24, případně e-mailem na prodej.web@manutan.cz.

Rychlá objednávka zboží
Kontakt
Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Bez obav nás kontaktujte zdarma na 800 24 24 24.

Kontaktní informace