Do marketingového oddělení hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici „E-commerce specialist“

Společnost Manutan s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Manutan International, působícího v 19 zemích Evropy. Z centrály v Ostravě je řízen obchod pro český, slovenský, polský a maďarský trh. Manutan je B2B dodavatelem vybavení pro kanceláře, sklady, dílny, průmyslové provozy a zázemí.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za chod a údržbu webových stránek,
  • příprava a implementace webových kampaní,
  • optimalizace user experience a zvyšování konverzí,
  • podpora externím a interním uživatelům e-commerce řešení.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • min. 1 - 2 roky zkušenosti s e-commerce platformami nebo webmasteringem,
  • zkušenosti se SEO a online akvizičními aktivitami,
  • znalost XML, HTML, CSS, Javascript,
  • pokročilá znalost Google Analytics,
  • pokročilá znalost českého a anglického jazyka,
  • zkušenosti s copywritingem výhodou.

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusový systém závislý na dosažených výsledcích),
  • možnost stát se součástí mezinárodního týmu,
  • zaškolení v zahraničí a účast na mezinárodních workshopech,
  • možnost kariérního rozvoje,
  • sick days,
  • stravenky, flexi pass.

Lokalita:

  • Ostrava

Termín nástupu:

  • dohodou

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e–mailem: josef.mik@manutan.cz.

Objednejte si katalog zdarma
Bring your rogue buying under control

Katalog Manutanu Vám dodáme do 3 pracovních dnů zdarma. Objednat si ho můžete telefonicky na 800 24 24 24, případně e-mailem na prodej.web@manutan.cz.

Rychlá objednávka zboží
Kontakt
Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Bez obav nás kontaktujte zdarma na 800 24 24 24.

Kontaktní informace